قوانین و مقررات

قوانین و شرایط استفاده از خدمات و محصولات آکام تجارت

قوانین عمومی

کلیه فعالیت ها، ارائه محصولات، فروش فایل، خدمات، مطالب و تحلیل ها در وبـسایت هلدینگ آکام تجارت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در مقابل کاربر نیز ملزم به رعایت این قوانین است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده شما از وبسایت به معنی پذیرش تغییرات است.

 

لازم به ذکر است تحلیل های صورت گرفته به هیچ عنوان سیگنال خرید و فروش نبوده و تحلیلگران هلدینگ آکام تجارت در برابر معاملات کاربران وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را عهده دار نیستند؛ بدیهی است پذیرش مسئولیت خرید، فروش، سود و زیان احتمالی برعهده کاربر می باشد.

 

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام درج کرده است و به استفاده از خدمات، محصولات، مطالب و تحلیل های ارائه شده در وبسایت می پردازد.

 

قوانین و مقررات سایت

وبـسایت هلدینگ آکام تجارت در ارائه فایل، تحلیل، مشاوره، مطالب و اطلاعات مفید به کاربران فعالیت داشته و به ارائه سیگنال خرید و فروش نمی پردازد.
استفاده از مطالب وبـسایت در نشریات و کتاب‌های الکترونیکی با ذکر منبع بلامانع است.
استفاده از مطالب وبـسایت در کتاب‌ها و نشریات مکتوب و فیزیکی، بدون تهیه لایسنس غیرقانونی است. لازم به ذکر است که پس از خرید لایسنس هم باید منابع به صورت شفاف در کتاب نوشته شود.
سو استفاده از نام و برند هلدینگ آکام تجارت به هر نحو دارای پیگرد قانونی خواهد بود.
تمام مسئولیت هرگونه سرمایه گذاری در سایت ها و شبکه هایاجتماعی مختلف زیر مجموعه که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم در سایت معرفی می شوند به عهده کاربر بوده و هلدینگ آکام تجارت در مقابل آن تعهدی نخواهد داشت.
تمامی فعالیت های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و هر زمانی قانون جدید مرتبط با این نوع فعالیت وضع شود ، هلدینگ آکام تجارت تابع آن خواهد بود.
هلدینگ آکام تجارت حق دارد از فضای وبـسایت و شبکه‌های اجتماعی خود برای تبلیغات استفاده نماید.

مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوای محصول بر عهده خریدار محصول است و لازم است در صورت داشتن هرگونه شبهه و سوال، در صورتنیاز آن را با کارشناس مربوطه در میان بگذارد.

هلدینگ آکام تجارت در قبال عدم کارایی محصول خریداری شده اعم از فایل، آموزش، تحلیل و… توسط کاربر مسئولیتی نداشته و الزامی برای عودت و گارانتی وجه پرداختی کاربر ندارد.

از نظر حقوقی، در معاملات اینترنتی ، وبـسایت akamtejarat.ir به عنوان فروشنده و کاربر پرداخت کننده وجه اینترنتی به عنوان خریدار تلقی می شوند.

کاربران هنگام واریز آنلاین ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را (مشخصات فردی، شماره تماس و ایمیل) در وبـسایت درج کنند.

اگر در جریان پرداخت پول، ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ بانک و درگاه پرداخت مربوطه می‌باشد، وبـسایت هلدینگ آکام تجارت در این روند مسئولیتی ندارد، چون این کار مستقیما توسط بانک و درگاه پرداخت انجام می گیرد.

 

قوانین و مقررات تبلیغات

تبلیغ کننده: وبـسایت هلدینگ آکام تجارت و شبکه‌های اجتماعی مربوط به این وبـسایت
تبلیغ‌دهنده: پروژه، شرکت و یا کسب‌ و کاری که سفارش تبلیغ ارائه می‌دهد
مخاطب: کاربر وبـسایت و شبکه‌های اجتماعی هلدینگ آکام تجارت

وبـسایت هلدینگ آکام تجارت کاملاً‌ خصوصی بوده و تبلیغات را حق قانونی خود می‌داند. هلدینگ آکام تجارت همواره تلاش می‌کند تبلیغاتی کاملاً منطبق با قوانین کشور را منتشر کند و تمام درخواست‌های تبلیغ را با دقت فراوان بررسی می‌کند. این رسانه هرگونه تبلیغاتی که خلاف قوانین کشور باشد را رد خواهد کرد.با این حال، اعتبارسنجی دائم و ۱۰۰ درصدی برای درخواست‌های تبلیغ امکان‌پذیر نیست و برخی اوقات پس از پذیرش تبلیغ ممکن است تخلفی از سمت تبلیغ‌دهنده صورت گیرد؛ به‌عنوان نمونه، ممکن است تبلیغ‌دهنده پس از انتشار تبلیغ روند فعالیت خود را تغییر دهد و به‌سمت تخلف حرکت کند، طبق تمام استانداردهای داخلی و بین‌المللیِ تبلیغات در رسانه، مخاطب ملزم بوده درباره هرگونه تبلیغ تحقیقات کامل را انجام دهد و رسانه پس از اعتبارسنجی اولیه، هیچ مسئولیتی در قبال فعالیت‌های بعدی یک کسب‌‌ و کار تبلیغ‌شده ندارد.

سیاست ‏‌های رعایت حریم شخصی

کاربران برای استفاده از برخی سرویس‌های وبـسایت ملزم به ارائه اطلاعات هویتی از قبیل مانند نام، آدرس ایمیل، شماره تلفن و… هستند. ضمن اینکه امنیت نگهداری اطلاعات هویتی و وارد‌شده توسط کاربران در سرویس‌های وبـسایت یک مسئله مهم است، اما امنیت مطلق در فضای اینترنت هیچگاه تضمین‌شده نیست. هلدینگ آکام تجارت ضمن تعهد به تلاش در راستای محافظت از اطلاعات حساس کاربران و صرف هزینه برای این منظور، امنیت مطلق اطلاعات هویتی را تضمین نمی‌کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وبـسایت جزئی از اموال هلدینگ آکام تجارت محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار هلدینگ آکام تجارت است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای هلدینگ آکام تجارت محفوظ می‏‌دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات وبـسایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.